Ohnivá magie

- Komerční sdělení -brilantní

Magie ohně dodává klid, harmonii a optimismus. Když ale vidíme něco hořet, máme strach a cítíme zoufalství. S ohněm je spojeno mnoho rituálů a kouzel. 

Jak praví legenda, oheň přišel k lidem v podobě blesků nebo proudů lávy vycházejících ze země. Také podle této legendy mají různá náboženství různé příběhy o boji bohů se zvířaty a o boji lidí o oheň.

Lidé využívají sílu ohně již po staletí, protože magie ohně se objevila spolu s prvními rituály a kouzly. Každý ví, že praví léčitelé a kouzelníci jsou ve shodě se všemi duchy živlů. 

Člověk přitahuje sílu z vesmíru, kterou představuje hořící svíce. Oheň je jedinečný živel, který nemůže být ovlivněn zlem. Proto se oheň používá k posvěcování domů a předmětů, léčení lidí a mnoha dalším účelům.

Proto se oheň nachází v kostelech a chrámech. Existují různé druhy ohně, například oheň lampy, oheň sopky, oheň svíčky. Všechny však mají stejné vlastnosti.

Zajímají Vás také zvířata nebo umění či móda? Pak Vás zveme na náš blog, kde o těchto věcech píšeme zajímavé články. Ale také i o jiných zajímavých tématech. 

Například špercích, drahých kamenech, přírodě, slavných lidech, či o různých jevech co ovlivňují člověka v jeho životě.

Mrkněte se na naše články, kde se například dočtete zajímavosti o slavných malířích a malířkách, jako je například nizozemští umělci Rembrandt a Vincent van Gogh nebo mexická malířka Frida Kahlo.

- Reklama -zpravy
- Komerční sdělení -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora